خدمات تخصصی چاپ پرچم

چاپ پرچم

شما برای خرید پرچم به چه ویژگی هایی اهمیت می دهید؟ چاپ پرچم یکی از قدیمی ترین روش هایی است که برای معرفی یک برند و یک ساختار از آن استفاده می شود و امروزه نیز تبدیل به یک ابزار تبلیغ قدرتمند شده است. فرقی نمی کند صاحب چه کسب و کاری باشید، وقتی یک پرچم مناسب با کسب و کار خود داشته باشید می توانید در مطرح شدن یک قدم جلوتر از سایر رقیبان خود باشید. برای سفارش طراحی و چاپ پرچم فوری میتوانید با شماره های زیر تماس بگیرید.

اصالت کالا

ضمانت اصالت و سلامت کالا

بازگشت کالا

ضمانت بازگشت کالا

پرداخت در محل

امکان پرداخت در محل

پشتیبانی

7 روز هفته 24 ساعته

اکسپرس

امکان تحویل اکسپرس

چاپ پرچم

چاپ پرچم محرم

چاپ انواع پرچم مذهبی

پرچم محرم با رنگ مشکی خود مشهور است. علت استفاده از رنگ سیاه این است که ایام حزن و عزاداری به همه جهانیان اعلام شود. پارچه ای که برای پرچم محرم استفاده می شود از جنس های جیر، ساتن و گاه ژرسه است که طبق نظر مشتری انتخاب می شود. رنگ به کار رفته در چاپ پرچم محرم به صورت سبز و سیاه است که سبز نشانه ای از اسلام و سیاه نشان از عزاداری است.
طرح چاپ به کار رفته بر روی پرچم محرم تنوع زیادی داشته و بسیار متفاوت طراحی می شود و بر اساس درخواست مشتری می تواند شامل جملات و نشانه هایی از محرم باشد.

پرچم محرم به صورت رومیزی نیز طراحی می شود که در ابعاد کوچک و متوسط بیشترین تقاضا را دارد. این مدل از پرچم ها بر روی میز کارمندان ادارات اجرا می شوند.

یک مدل پرچم اهتزاز ویژه محرم نیز وجود دارد که برای معابر عمومی و همینطور ورودی هیئت های عزاداری نصب می شوند. این مدل از پرچم ها اغلب از پایه های آویزان استفاده کرده اند و به صورت بزرگتر بر روی دیوار می چسبند.

پرچم کتیبه محرم

چاپ پرچم محرم به صورت کتیبه در واقع همان پارچه های ابعاد محدود هستند که روی پارچه مشکی اعمال می شود و نام معصومین بر روی آنها حک شده است. این مدل از چاپ در مساجد و هیئت های مذهبی اجرا می شوند و بسیار جذاب هستند. اینطور که بررسی ها نشان می دهد پرچم های چاپی محرم به طور کلی وابسته به مساجد و سایر بخش ها طراحی و اجرا می شود و البته که سطح اجرای آن نیز بر اساس سلیقه مشتریان صورت می گیرد.

انواع روش های چاپ پرچم

چاپ دیجیتال و سیلک

چاپ دیجیتال

این مدل چاپ که معمولاً سابلیمیشن نامیده می شود یکی از سریع ترین روش های چاپ پرچم محسوب می شود. این مدل چاپ اغلب برای پرچم های رومیزی گزینه خوبی است و البته برای پرچم های تشریفاتی و ساحلی نیز استفاده می شود و دوام زیادی دارد.

چاپ سیلک

این مدل از روش چاپ پرچم بسیار پر تقاضا است و یکی از قدیمی ترین روش های چاپ پرچم محسوب می شود. چاپ سیلک بر روی پارچه ها از قبیل ساتن و جیر و مخمل می تواند اجرا شود. همینطور در پارچه های ژرسه و پلی استر و چلوار نیز مورد استفاده قرار می گیرد. این مدل از چاپ بر روی پارچه های تترون نیز استفاده می شود.

چاپ لیزری

این مدل ها استفاده می شود و گاه نیز به واسطه این ابزار می توان ذکر ائمه بر روی متریال های پرچم را اجرا کرد. دقت کنید که این مدل از چاپ ها تنها محدود به روی پارچه نیستند و بر روی سایر متریال ها نیز اجرا می شود. برای چاپ لوگو و آرم شرکتی این مدل چاپ بسیار عالی است.

چاپ پرچم ملی و مذهبی
چاپ پرچم ملی و مذهبی

چاپ پرچم مناسبتی

مناسبت های ملی و مذهبی

چاپ پرچم مناسبتی در مدل های ساتن مات و براق فراهم شده است. پرچم ها معمولاً نماد اقتدار و بزرگی هستند و به نوعی برای محیط های داخلی ادارات و محیط های بیرونی نیز اجرا می شود. پرچم های مناسبتی به پرچم هایی گفته می شود که برای یک مناسب مشخص اجرا می شود. در خصوص ولادت ها، شهادت ها، در راستای موقعیت تحصیلی مخصوص، خوشامدگویی بابت سفر و … می تواند اجرا شود.

انتخاب جنس و رنگ پارچه

معمولاً جنس پارچه ای که برای این پرچم ها در نظر گرفته می شود بسیار مهم است. رنگ های سفید و قرمز و آبی و سرمه ای برای پرچم های مناسبتی بیشتر از سایر موارد تقاضا دارد. در چاپ ولیعصر اجرای بیش از 7 رنگ به صورت چاپ بر روی پارچه وجود دارد. پرچم های ساتن مات بیشتر از ساتن های براق مورد تقاضا قرار می گیرد. از سوی دیگر برخی از پارچه ها هستند که دارای طرح هایی از خود بوده که چاپ را برجسته تر و زیباتر می سازند.

نکته مهم دیگر اینکه امکان چاپ اختصاصی عکس و لوگو و برند بر روی پارچه ها میسر میباشد و به طور کلی بر اساس سلیقه مشتریان صورت می گیرد. این مدل از پرچم ها اغلب به صورت یک رو هستند و گاه نیز سبک اجرای آن به صورتی است که می توان هر بخش را جداگانه به مرحله چاپ رساند.

چاپ پرچم تشریفات

پرچم ویژه سازمان ها و ادارات

چاپ پرچم تشریفات در مدل ساتن مات یکی از هوشمندانه ترین انتخاب هایی است که می توانید برای سازمان یا شرکت خود داشته باشید. این مدل از پرچم ها طرفداران زیادی در بین شرکت های بزرگ و سازمان ها دارند. در طراحی و چاپ پرچم تشریفات به خصوص در مدل های رومیزی از ریشه های بزرگ استفاده می شود تا ابهت سازمان مشخص شود. رنگ های متنوعی در این محصول استفاده می شود و رنگ ها بر اساس آرم و لوگو سازمان تنظیم می شوند. چاپ پرچم تشریفات ساتن معمولاً از جنس پارچه های سنگین است که ایستایی خوبی داشته باشد و پس از چاپ عملیات ریشه دوری صورت می گیرد.

پرچم های رومیزی تشریفات

چاپ پرچم تشریفات با پایه های چدنی از دیگر مدل های مشهور در دنیا تبلیغات هستند . که معمولاً مدل های خاصی در پایین آن اجرا می شود که سفارش گیری این مدل با ظرافت بالایی همراه است. و کیفیت و شفافیت مهم ترین اصل اجرای این مدل از پرچم ها هستند. نوع چاپ بر روی این مدل از پرچم ها به صورت مستقیم حرارتی بوده و شرایط چاپ یک رو و دو رو فراهم می شود. در صورتی که چاپ پرچم تشریفات رومیزی مدنظر باشد از پایه شیری یا خورشیدی نیز می تواند برای جذابیت بیشتر استفاده کند. این محصولات قابلیت شستشو داشته و هیچ نوع تغییر رنگی با مواد شوینده نخواهند داشت. یکی از ابعاد پرطرفدار در این مدل از پرچم ها 90 در 150 سانتیمتر است.

چاپ به صورت سابلیمیشن صورت می گیرد که یک روش حرارتی است و همینطور رنگ با حرارت و دستگاه پرش بر روی پارچه ساتن چاپ می شود. رنگ ها به خورد پارچه می شوند و این کار سبب می شود که نیاز به پس زمینه نباشد. این مدل از بهترین کیفیت پرچم ها محسوب می شود و ماندگاری بالایی دارد.

پرچم های اسپرت و ریشه دار

چاپ پرچم رومیزی و ایستاده

پرچم ویژه سازمان ها و ادارات

پرچم رومیزی ریشه دار

پرچم رومیزی یکی از پرطرفدارترین گزینه ای هستند که در بازار عرضه می شود. این محصول معمولاً روی میز و کانتر استفاده می شود و ایستایی خوبی دارد. عمولاً رنگ ریشه ها شامل 7 رنگ اصلی است. پارچه ای که برای پرچم های رومیزی استفاده می شود هم به صورت تمام ساتن و هم لمینت است. امکان چاپ با زمینه سفید نیز وجود دارد و چاپ پرچم تمپلات یعنی به صورت تمام چاپ نیز در طرح های جدید فراهم ساخته است. این محصول به صورت فلو رنگی و با فرمت RGB انجام می شود. چاپ پرچم رومیزی اغلب در ابعاد 20 در 30 سانتیمتر با بیشترین تقاضا هستند و از پایه های سنگی و استیل بسته به سلیقه مشتری در آن استفاده می شود. شرایط شستشو برای این محصول نیز فراهم شده است.

پرچم رومیزی اسپرت

مدل دیگری از پرچم های رومیزی وجود دارد که به صورت لیزری هستند. این مدل از پرچم ها اغلب بدون ریشه هستند و در اصطلاح پرچم اسپرت نامیده می شود. این مدل از پرچم ها برای محیط های لوکس و اسپرت گزینه بسیار جذابی هستند و می توانند در بهترین رزولوشن اجرا شوند. برای این مدل از پرچم ها نیز شرایط پس زمینه سفید فراهم می شود و معمولاً پارچه ساتن یک لایه استفاده می شود. این مدل از پرچم ها اغلب به صورت یک طرفه چاپ می شوند و گزینه های بدون ریشه نیز برای آنها اجرا می شود. مشخص است که این مدل از پرچم ها دارای شرایط خاص خود بوده و می توانند شرایط مخصوص خود را داشته باشند.

خدمات تخصصی طراحی و چاپ پرچم

چاپ پرچم فوری

پرچم ویژه سازمان ها و ادارات

گروه تولیدی ولیعصر با ارائه خدمات فوری آماده پذیرش انواع سفارشات شما برای طراحی پرچم ، گلدوزی پرچم ، خطاطی پرچم ، چاپ روی پرچم در سریع ترین زمان ممکن میباشد .

چاپ ولیعصر با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا توانسته از مرغوب ترین پارچه ساتن در دو نوع لب گرد و مثلثی استفاده نماید و زمان تحویل محصول نیز به حداقل برساند. مشخص است که پرچم های چاپی در بازار در قیمت های مختلفی عرضه می شود اما هزینه پرچم چاپی به عواملی همچون، جنس پارچه، نوع چاپ، ابعاد و ریشه و … بستگی دارد و در تولیدی ولیعصر کیفیت شرط اول است.

خدمات تخصصی طراحی و چاپ پرچم

ویدیو های مرتبط

✅ انواع روش های چاپ و تولید پرچم چیست ؟

چاپ پرچم به سه نوع دیجیتال ، سیلک و لیزری تقسیم بندی میشود که مدل دیجیتال به سابلیمیشن نیز معروف است . هر نوع چاپ بر روی پرچم بسته به نیاز مشتری می تواند متفاوت باشد برای مشاهده تفاوت ها میتوانید به سایت ما مراجعه نمایید.

✅ چگونه پرچم اختصاصی با طرح دلخواه چاپ کنیم ؟

یکی از خدمات اصلی چاپ ولیعصر امکان طراحی و چاپ لوگو و طرح دلخواه شما بر روی پارچه است اما نکته مهم این است که طرح شما کیفیت لازم را داشته باشد در غیر این صورت نیاز است قبل از چاپ توسط کارشناسان ما فرآیند طراحی انجام شود.

✅ بهترین تولیدی چاپ پرچم کدام است ؟

تولیدی ولیعصر با سال ها تجربه در زمینه طراحی و چاپ پرچم های مناسبتی ، مذهبی ، محرم و انواع پرچم های ملی ، اهتزاز توانسته اعتماد برندهای بزرگی را بدست آورده و آماده ارائه خدمت به مشتریان گرامی میباشد.