در حال نمایش 8 نتیجه

فیلترها

پرچم آویز ولادت امام علی کد 11

قیمت اصلی 75,000 تومان بود.قیمت فعلی 60,000 تومان است.

پرچم آویز ولادت امام علی کد 9

قیمت اصلی 75,000 تومان بود.قیمت فعلی 60,000 تومان است.

پلاکارد السلام علیک یا علی ابن ابیطالب کد 21

قیمت اصلی 85,000 تومان بود.قیمت فعلی 70,000 تومان است.

پلاکارد السلام علیک یا امیرالمومنین حیدر کد 10

قیمت اصلی 85,000 تومان بود.قیمت فعلی 70,000 تومان است.

پلاکارد ولادت امیرالمومنین علیا ولی الله کد 15

قیمت اصلی 85,000 تومان بود.قیمت فعلی 70,000 تومان است.

پرچم مخمل یا علی ابن ابیطالب کد 6

قیمت اصلی 170,000 تومان بود.قیمت فعلی 150,000 تومان است.

پرچم مخمل السلام علیک یا امیرالمومنین کد 7

قیمت اصلی 170,000 تومان بود.قیمت فعلی 150,000 تومان است.

پرچم مخمل السلام علیک یا علی ابن ابیطالب کد 13

قیمت اصلی 350,000 تومان بود.قیمت فعلی 300,000 تومان است.

سفارش آنلاین و خرید پرچم 13 رجب و ولادت امام علی | گروه تولیدی ولیعصر

پرچم و پلاکارد ولادت حضرت علی

گروه تولیدی ولیعصر ، بزرگ ترین و مجهزترین مرکز چاپ و تولید پرچم های می و مذهبی ضمن عرض تبریک به مناسبت فرارسیدن ماه رجب و اعیاد ولادت امام علی (ع) آماده ارائه خدمت به منظور خرید انواع پرچم و پلاکارد حضرت علی میباشد.

پرچم های تولید شده ویژه مراسم جشن 13 رجب در تنوع بالا از نظر طرح ، اندازه و سایز میباشند . پرچم آویز ساتن 13 رجب که برای مزین کردن کوچه و خیابان استفاده می شود یکی از محصولات ویژه این ایام هستند که استفاده بالایی دارند.

چاپ ولیعصر با بهره گیری از جدیدترین متدهای روز دنیا توانسته از مرغوب ترین پارچه ساتن در دو نوع لب گرد و مثلثی استفاده نماید و با حذف واسطه ها هزینه چاپ پرچم را به حداقل برساند. مشخص است که پرچم های چاپی در بازار در قیمت های مختلفی عرضه می شود اما هزینه پرچم چاپی ولادت امام علی به عواملی همچون، جنس پارچه، نوع چاپ، ابعاد و ریشه و … بستگی دارد و در تولیدی ولیعصر کیفیت شرط اول است.

پرچم ولادت امام علی

چاپ پرچم ملی و مذهبی
چاپ پرچم ملی و مذهبی

13 رجب سالروز ولادت حضرت علی (ع)

یکی از این مناسبت های بزرگ ، روز 13رجب ، ولادت حضرت علی (ع) میباشد . در این روز امام اول شیعیان در خانه ی خدا متولد شدند ؛ پدر ایشان حضرت ابوطالب فرزند عبدالمطلب بن هاشم بن عبد مناف (عموی پيامبر(ص)) و مادرشان هم فاطمه دختر اسد بن هاشم بود.

شروع  “ایام البیض ” یا اعتکاف از روز سیزده رجب و همزمان با ولادت حضرت علی (ع)  می باشد . از سحرگاه سیزدهم رجب ، بسیاری از مساجد در ایران ، پذیرای عاشقانی هستند که به قصد اعتکاف سه روزه در خانه ی خدا،در این جای مقدس گرد هم می آیند و با دل کندن از تعلقات دنیوی ،روح خود را جلا می بخشند و به راز و نیاز با معبود خود می پردازند.

تکریم روز پدر به مناسبت میلاد امام علی (ع)

درکشورما ، این روز بزرگ ، مصادف با بزرگداشت مقام والای پدر می باشد . جشن و شادی ، پخش شیرینی و نصب پرچم ولادت حضرت علی  یا همان پرچم سیزده رجب بر سر در خانه ها ، مغازه ها ، مساجد از آیین این روز بزرگ در ایران است .

خرید پرچم طرح گنبد امام علی و امیرالمونین

با نزدیک شدن به ماه مبارک رجب و ولادت باسعادت امام اول شیعیان ، حضرت علی (ع) ، تقاضا برای خرید پلاکارد ولادت امام علی و پرچم ولادت حضرت علی افزایش پیدا می کند . دوستداران این امام با خرید پرچم امام علی و نصب آن، ارادت خود را به ایشان نشان میدهند.

قیمت پرچم و پلاکارد ولادت حضرت علی چقدر است ؟

تنوع طرح و اندازه محصولات سبب شده تا تولیدی ولیعصر با حذف واسطه ها بتواند پرچم های خود را با بالاترین کیفیت و پایین ترین قیمت به دست مشتریان خود برساند.

چگونه پرچم مورد نظر خود را سفارش دهیم ؟

برای خرید پرچم های 13 رجب و ولادت امام علی می توانید با مراجعه به سایت تولیدی ولیعصر محصولات ویژه این ماه را مشاهده کنید و پس از انتخاب کد محصول جهت هماهنگی و ارسال با کارشناسان ما تماس بگیرید.

بیشترین پرچم های مورد استفاده برای ولادت چیست ؟

با فرا رسیدن ماه رجب بیشتر افراد با خرید پرچم های ولادت ائمه اقدام به مزین کردن کوچه ها و خیابان ها می کنند. ریسه و آویز پرچم هایی هستند که بیشتر استفاده می شود .