پایه پرچم پنجه شیری چدنی

آشنایی با انواع پایه پرچم تشریفات

تولیدی پرچم  ولیعصر | چاپ انواع پرچم های تشریفات ساتن ، مخمل و لمینت | سفارش آنلاین پرچم تبلیغاتی

پایه پرچم تشریفات چیست و چه کاربردی دارد ؟

امروزه پرچم ها در مراسمات تشریفاتی خاص به منظور جذابیت هر چه بیشتر آن مراسم و جلب توجه حضار بکار برده می شوند. پرچم تشریفات یا همان پرچم ایستاده، یک پرچم تجملاتی و مخصوص می باشد که به دلیل متحرک بودن پایه آن، قابلیت جابجایی دارد. از همین رو پایه پرچم تشریفات، جزو اساسی ترین اجزای پرچم های مذکور به شمار می آید. به طور کلی میله پرچم تشریفات بر روی پایه پرچم سوار شده و در نتیجه پایه به عنوان یک سطح مقطع عمل می کند. در این مقاله قصد داریم تا شما را با پایه پرچم تشریفات انواع آن، خرید و قیمت های این محصول آشنا سازیم. پس تا انتهای این مقاله با ما همراه باشید!

معرفی پایه پرچم تشریفات

یکی از اصلی ترین اجزای این پرچم های ایستاده، پایه پرچم تشریفات می باشد که به همراه میله آن نقش مهمی در ایستاده نگه داشتن پرچم تشریفات دارد. به گونه ای که موجب دو برابر شدن زیبایی و جلوه گری آن می گردد. البته این پایه ها بایستی متناسب با وزن، شکل پرچم و محل قرار گیری آن طراحی و خلق شوند. پایه پرچم ها دارای انواع مختلفی هستند که در ادامه به بررسی هر یک خواهیم پرداخت. باشد.

با انواع پایه پرچم تشریفات آشنا شوید!

انتخاب نوع پایه پرچم تشریفات به دلیل نقش اساسی آن در جلوه گری اهمیت زیادی دارد. این پایه ها دارای تنوع بسیاری هستند که شامل:

  • پایه پنجه شیری: این پایه پرچم همانگونه که از نام آن مشخص است به شکل پنجه شیر می باشد. این نوع از پایه ها اغلب در رنگ های نقره ای و طلایی آبکاری می شود. مهم ترین کاربرد آن در اجلاس مهم و اتاق کارکنان، مدیران و غیره است.
  • پایه خورشیدی: این نوع از پایه پرچم، جزو پرکاربردترین و مقاوم ترین پایه ها می باشد و معمولا روکش های آن نقره‌ای، طلایی و کروم است.

خرید ، سفارش و قیمت پایه پرچم تشریفات

امروزه خرید پایه پرچم تشریفات در بسیاری از فروشگاه های اینترنتی، مطابق با سلیقه مشتریان به طور خاصی طراحی می شود؛ اما بایستی پیش از چاپ پرچم تشریفات و خرید پایه آن حتما به نکاتی همچون نوع پایه، متریال انتخابی، اندازه، جنس پارچه و غیره توجه کنید.

در انتهای معرفی پایه پرچم تشریفات به بررسی قیمت میله پرچم تشریفات، پایه و پارچه آن خواهیم پرداخت. تعیین قیمت اجزای مختلف پرچم تشریفات به عوامل گوناگونی وابسته است به طور کلی قیمت پرچم به پارامترهایی مانند سایز میله، جنس پایه، تعداد پایه، ریشه، دوخت و… بستگی دارد. شایان ذکر است که هر چه پایه این پرچم ها سبک تر باشد، قیمت آن نیز پایین تر است. با توجه به اینکه قیمت و اجناس کالاها همواره در بازار متغیر هستند، توصیه می شود که حتما پیش از خرید پرچم تشریفات از قیمت آن آگاهی کامل داشته باشید.

چاپ پرچم تبلیغاتی

آموزش نحوه نصب پرچم تشریفات به همراه ویدیو

تولیدی پرچم  ولیعصر | چاپ انواع پرچم های تشریفات ساتن ، مخمل و لمینت | سفارش آنلاین پرچم تبلیغاتی

قواعد و نحوه نصب پرچم تشریفات

پرچم کشور یا پرچم تشریفات مجموعه ها نماد هویتی آنها می‌ باشد و ارزش معنوی آنها ایجاب می‌ کند که به درستی نصب و برپا شوند. به عبارت دیگر، نصب پرچم تشریفات نیز قواعد و ضوابط خاص خود را دارد و نصب و آویزان کردن معمولی شایسته آنها نیست و این کار را باید کاملا اصولی انجام داد. نصب پرچم تشریفات در نگاه اول کاری ساده به نظر می آید. غافل از اینکه این کار مهارت خاص خود را می‌ طلبد و هر کس قادر به نصب صحیح پرچم نیست. برای آنکه پرچم از جذابیت کافی برخوردار باشد و ارزش معنوی اش به درستی حفظ شود، لازم است به درستی نصب و برپا شود.

مراحل نصب پرچم تشریفات

کسانی که اولین بار است با نصب پرچم مواجه می‌ شوند، ممکن است از مشکلات نصب پرچم تشریفات شاکی باشند. این در حالیست که نصب پرچم تشریفات در حالت کلی امری آسان است؛ اما نیازمند دقت می باشد. اولین قدم در آموزش نصب پرچم تشریفات آشنایی با قطعات مورد نیاز جهت نصب آن است.
در زمان خرید پرچم تشریفات در حالت کلی به دو قطعه مهم پایه پرچم و میله نصب پرچم نیاز است. این دو قطعه تکمیل کننده هم می‌ باشند و در کنار هم امکان نصب پرچم ها را به ما می‌ دهند. پایه پرچم ضمن آنکه پهن می‌ باشد و تعادل کافی را برای پرچم بعد از نصب به همراه دارد، از وزن نسبتاً سنگین برخوردار می‌ باشد و معمولاً از آلیاژ‌های سنگین همچون چدن ساخته می‌شود. میله پرچم نیز شامل دو میله متصل به هم به صورت نر و ماده با قابلیت تنظیم ریلی است. بنابراین، سایز آن را با توجه به سایز پرچم با کمک پیچ پایین می‌ توان تغییر داد. نحوه نصب پرچم و پایه تشریفات با استفاده از پیچ مخصوص در انتهای میله و روی پایه به راحتی ممکن می‌ باشد.

آموزش ویدیو نصب انواع پرچم تشریفات

در نصب پرچم تشریفات و همانطور که تصاویر نیز بیانگر این واقعیت هستند، خوانا بودن نوشته‌ های پرچم ملاک اصلی نصب درست است. هر چند زبان فارسی به عنوان زبان رسمی کشور در چاپ پرچم ها ارجحیت دارد؛ اما در برخی جلسات پرچمهای با زبانهای دیگر مد نظر هستند. زبان فارسی پرچم باید از راست و زبان پرچم‌ های انگلیسی باید از چپ خوانده شوند. به طوری که وقتی روبروی پرچم نصب شده قرار می‌ گیرید، خواندن نوشته‌ های پرچم به راحتی ممکن باشد.
روی پرچم دو بندینک مخصوص برای نصب در بالا و پایین آن وجود دارد. بندینگ بالا را از پیچ بالا عبور داده و آویزان می‌ کنیم و به سمت پیچ دوم حرکت می‌ دهیم. آنگاه دور پیچ پایین چرخانده و محکم می‌ کنیم. بندینک دوم را نیز روی پیچ پایین سفت می‌ کنیم. به این ترتیب، پرچم نصب می‌شود و آن را با دست حالت داده و خوش فرم می‌ کنیم.
از آنجایی که تماشای ویدیو آموزش نصب پرچم تشریفات تاثیر بسزایی در نصب صحیح پرچم ها دارد، شما را به تماشای بهترین ویدیوهای آموزش نصب پرچم تشریفات دعوت می کنیم.

چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی در کسب و کار و انواع جنس پارچه

تولیدی پرچم  ولیعصر | چاپ انواع پرچم های تبلیغاتی ساتن ، مخمل و لمینت | سفارش آنلاین پرچم تبلیغاتی

کاربرد چاپ پرچم تبلیغاتی در کسب و کار

چاپ پرچم تبلیغاتی را می توان یکی از ابزارهای کاربردی جهت معرفی برند و خدمات یک کسب و کار مشخص به مخاطبان دانست. سازمان ها، شرکت ها و فروشگاه ها از پرچم های تبلیغاتی در مدل های متنوع جهت معرفی برند خود به مخاطبان استفاده می کنند. در واقع، پرچم های تبلیغاتی یکی از بهترین شیوه ها جهت به رسمیت شناختن یک کسب و کار به شمار می رود. با چاپ لوگو و نام شرکت بر روی پرچم های تبلیغاتی می توان جلوه رسمی تری به کسب و کار بخشید. این نوع پرچم ها با اهداف تبلیغاتی و به منظور معرفی خدمات یک کسب و کار طراحی می شوند. از جمله مهمترین کاربردهای استفاده از پرچم در کسب و کار می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • بخشیدن وجهه بین المللی به یک کسب و کار
  • ابزاری کاربردی جهت چیدمان دفاتر شرکتی و سازمانی
  • معرفی برند سازمان ها و شرکت های تجاری به مخاطبان خود
  • شناخت کامل مشتریان از هویت اصلی سازمان و کسب و کار مورد نظر
  • ابزاری کارآمد جهت انجام فعالیت های تبلیغاتی

آشنایی با انواع جنس پارچه پرچم تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی بسته به نوع متریال پارچه ای که در ساخت آنها استفاده شده است، دارای جنس های مختلفی می باشند. انتخاب پارچه مرغوب در چاپ این نوع پرچم ها می تواند منجر به استفاده طولانی مدت از آنها شود. در ادامه قصد داریم تا شما عزیزان را با انواع جنس پارچه پرچم های تبلیغاتی و چاپ این نوع پرچم ها آشنا نماییم .

·       پارچه ساتن تبلیغاتی

یکی از پراستفاده ترین جنس پارچه در چاپ پرچم های تبلیغاتی، پارچه ساتن می باشد. این نوع پارچه دارای ظاهری شفاف با سطحی صاف بوده و در تولید پرچم تشریفات ایران ، پرچم های رومیزی ،  پرچم اهتزاز و انواع پرچم های ملی و مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم ساتن از ظاهری بسیار نرم و براق برخوردار می باشد. به همین خاطر استفاده از آن، جلوه جذاب و زیبایی به ظاهر پرچم های تبلیغاتی می بخشد.

·       پارچه مخمل تبلیغاتی

پرچم جنس مخمل یکی دیگر از پرچم هایی است که امروزه از آن در عزاداری ها و تکیه ها به رنگ های مختلف استفاده می شود. زیبایی، دوام بالا و سبک بودن از جمله مهمترین ویژگی های پارچه مخمل به شمار می روند. پرچم مخمل در تنوع های رنگی بالا و ضخامت های مختلف طراحی می شود. از جنس مخمل بیشتر در چاپ پرچم تشریفات ایران و پرچم های عزاداری محرم و صفر استفاده می شود.

·       پارچه لمینت تبلیغاتی

پرچم لمینت، یکی دیگر از جنس های مورد استفاده در چاپ پرچم های تبلیغاتی به شمار می رود. این نوع پارچه در مقایسه با سایر مدل ها از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد. از جمله مهمترین ویژگی های پرچم لمینت می توان به مقاومت در برابر اشعه UV، رطوبت و آب اشاره نمود. استفاده از این جنس پارچه به دلیل ماندگاری بالای آن جهت تولید پرچم های تبلیغاتی به ویژه پرچم لمینت ایران بسیار کاربرد دارد. در این روش یک لایه طلق پلاستیکی پشت پرچم پرس شده و سبب میشود حالت مخروطی پرچم حفظ شود یکی از موارد مهم در چاپ پرچم های لمینت توجه به ریشه دوزی آن است که در دو مدل اسپرت بدون ریشه و ریشه دار چاپ و تولید میشوند .

نوع پارچه استفاده شده در چاپ پرچم های تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. پرچم های تبلیغاتی، ابزاری بسیار کارآمد جهت معرفی برند سازمان ها و شرکت های مختلف به مخاطبان به شمار می روند. از بین رفتن انسجام و بافت پارچه پرچم های تبلیغاتی می تواند تبعات منفی جهت جذب مشتری برای یک کسب و کار داشته باشد از این رو شرکت تولیدی پرچم ولیعصر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه چاپ انواع پرچم های ملی و مذهبی تلاش خود را کرده تا ضمن حفظ کیفیت محصولات خود کمترین قیمت تمام شده را برای محصولات در نظر بگیرد .