چاپ پرچم تبلیغاتی

چاپ پرچم تبلیغاتی در کسب و کار و انواع جنس پارچه

تولیدی پرچم  ولیعصر | چاپ انواع پرچم های تبلیغاتی ساتن ، مخمل و لمینت | سفارش آنلاین پرچم تبلیغاتی

کاربرد چاپ پرچم تبلیغاتی در کسب و کار

چاپ پرچم تبلیغاتی را می توان یکی از ابزارهای کاربردی جهت معرفی برند و خدمات یک کسب و کار مشخص به مخاطبان دانست. سازمان ها، شرکت ها و فروشگاه ها از پرچم های تبلیغاتی در مدل های متنوع جهت معرفی برند خود به مخاطبان استفاده می کنند. در واقع، پرچم های تبلیغاتی یکی از بهترین شیوه ها جهت به رسمیت شناختن یک کسب و کار به شمار می رود. با چاپ لوگو و نام شرکت بر روی پرچم های تبلیغاتی می توان جلوه رسمی تری به کسب و کار بخشید. این نوع پرچم ها با اهداف تبلیغاتی و به منظور معرفی خدمات یک کسب و کار طراحی می شوند. از جمله مهمترین کاربردهای استفاده از پرچم در کسب و کار می توان به موارد زیر اشاره نمود.

  • بخشیدن وجهه بین المللی به یک کسب و کار
  • ابزاری کاربردی جهت چیدمان دفاتر شرکتی و سازمانی
  • معرفی برند سازمان ها و شرکت های تجاری به مخاطبان خود
  • شناخت کامل مشتریان از هویت اصلی سازمان و کسب و کار مورد نظر
  • ابزاری کارآمد جهت انجام فعالیت های تبلیغاتی

آشنایی با انواع جنس پارچه پرچم تبلیغاتی

پرچم های تبلیغاتی بسته به نوع متریال پارچه ای که در ساخت آنها استفاده شده است، دارای جنس های مختلفی می باشند. انتخاب پارچه مرغوب در چاپ این نوع پرچم ها می تواند منجر به استفاده طولانی مدت از آنها شود. در ادامه قصد داریم تا شما عزیزان را با انواع جنس پارچه پرچم های تبلیغاتی و چاپ این نوع پرچم ها آشنا نماییم .

·       پارچه ساتن تبلیغاتی

یکی از پراستفاده ترین جنس پارچه در چاپ پرچم های تبلیغاتی، پارچه ساتن می باشد. این نوع پارچه دارای ظاهری شفاف با سطحی صاف بوده و در تولید پرچم تشریفات ایران ، پرچم های رومیزی ،  پرچم اهتزاز و انواع پرچم های ملی و مذهبی مورد استفاده قرار می گیرد. پرچم ساتن از ظاهری بسیار نرم و براق برخوردار می باشد. به همین خاطر استفاده از آن، جلوه جذاب و زیبایی به ظاهر پرچم های تبلیغاتی می بخشد.

·       پارچه مخمل تبلیغاتی

پرچم جنس مخمل یکی دیگر از پرچم هایی است که امروزه از آن در عزاداری ها و تکیه ها به رنگ های مختلف استفاده می شود. زیبایی، دوام بالا و سبک بودن از جمله مهمترین ویژگی های پارچه مخمل به شمار می روند. پرچم مخمل در تنوع های رنگی بالا و ضخامت های مختلف طراحی می شود. از جنس مخمل بیشتر در چاپ پرچم تشریفات ایران و پرچم های عزاداری محرم و صفر استفاده می شود.

·       پارچه لمینت تبلیغاتی

پرچم لمینت، یکی دیگر از جنس های مورد استفاده در چاپ پرچم های تبلیغاتی به شمار می رود. این نوع پارچه در مقایسه با سایر مدل ها از دوام و ماندگاری بسیار بالایی برخوردار می باشد. از جمله مهمترین ویژگی های پرچم لمینت می توان به مقاومت در برابر اشعه UV، رطوبت و آب اشاره نمود. استفاده از این جنس پارچه به دلیل ماندگاری بالای آن جهت تولید پرچم های تبلیغاتی به ویژه پرچم لمینت ایران بسیار کاربرد دارد. در این روش یک لایه طلق پلاستیکی پشت پرچم پرس شده و سبب میشود حالت مخروطی پرچم حفظ شود یکی از موارد مهم در چاپ پرچم های لمینت توجه به ریشه دوزی آن است که در دو مدل اسپرت بدون ریشه و ریشه دار چاپ و تولید میشوند .

نوع پارچه استفاده شده در چاپ پرچم های تبلیغاتی از اهمیت ویژه ای برخوردار می باشد. پرچم های تبلیغاتی، ابزاری بسیار کارآمد جهت معرفی برند سازمان ها و شرکت های مختلف به مخاطبان به شمار می روند. از بین رفتن انسجام و بافت پارچه پرچم های تبلیغاتی می تواند تبعات منفی جهت جذب مشتری برای یک کسب و کار داشته باشد از این رو شرکت تولیدی پرچم ولیعصر با بیش از 10 سال سابقه در زمینه چاپ انواع پرچم های ملی و مذهبی تلاش خود را کرده تا ضمن حفظ کیفیت محصولات خود کمترین قیمت تمام شده را برای محصولات در نظر بگیرد .